1. כללי

א. הקניה בחנות המקוונת של Myfavs – COLLEGIEN SHOES ISRAEL (להלן “החנות המקוונת של COLLEGIEN” ו/או “החנות” ו/או “collegien”) כפופה לתנאים המפורטים בתקנון זה. יש לקרוא תקנון זה בקפידה, שכן ביצוע פעולה בחנות המקוונת של COLLEGIEN מעידה על הסכמתך לתנאים הכלולים בו.
ב. האמור בתקנון זה מתייחס באופן שווה לבני שני המינים, והשימוש בלשון זכר הוא מטעמי נוחות בלבד.
ג. משמעותה של המילה “פעולה” בתקנון זה הינה – כל פעולה המתבצעת לשם קניית מוצר או שירות המוצעים לרכישה, לרבות הצעות לרכישת מוצר או שירות.
ד. אם אתה קטין (מתחת לגיל 18) או מי שזקוק לקבל אישור מאת צד שלישי כל שהוא כדי לבצע פעולה משפטית, הנך מצהיר ומאשר כי קיבלת את הסכמת הוריך, אפוטרופסיך , או צד שלישי כאמור לעיל לביצוע פעולה בחנות המקוונת של COLLEGIEN.
ה. ביצוע פעולה בחנות המקוונת של COLLEGIEN אפשרי לכל משתמש מעל גיל 18 שברשותו תא דואר אלקטרוני ברשת האינטרנט וכרטיס אשראי אשר ניתן לסליקה על ידי אחת מחברות האשראי הפועלות בישראל כדין, ותקף ביום ביצוע הפעולה. לרבות מסירת פרטי כרטיס האשראי, בירורים ופעולות אחרות, ניתן לבצע באמצעות הטלפון.
ו. אספקת המוצרים ו/או השירותים תתבצע על פי הוראות תקנון זה להלן.

2. הזמנת מוצרים ו/או שירותים

כדי שנוכל למלא אחר הצעתך לרכישת מוצר (להלן: “הזמנתך”), חשוב שהמוצרים שהזמנת יימצאו במלאי האתר. למרות שאנו עושים כמיטב יכולתנו להבטיח שהמוצרים המוצגים בחנות COLLEGIEN יימצאו במלאי, הרי שיתכן מצב בו מוצרים המוצגים בחנות המקוונת של COLLEGIEN אזלו מהמלאי.
במקרה כזה תשלח לך הודעה מתאימה באמצעות הדואר האלקטרוני שסיפקת או באמצעות הטלפון.
כמו כן שומרת לעצמה “החנות המקוונת” את הזכות להגיש לך הצעה לרכישת מוצר חלופי בעל אופי ומחיר דומים, במידה וקיימת חלופה כזו. אם תקבל את הצעתנו, יעודכנו פרטי הזמנתך מחדש.
אם החלטת לסרב, תימחק הזמנתך ונבצע החזר מלא לחשבון הפייפאל שלך או זיכוי באמצעות כרטיס האשראי שלך.

3. תהליך ההזמנה

א. לאחר שביצעת את ההזמנה והעברת את התשלום, תקבל הודעה על פרטי ההזמנה ופרטי המשלוח כפי שהזנת בעת ההזמנה.
ב. לאחר קליטת ההזמנה במערכת תיחשב הזמנתך כבת ביצוע ויתחילו כל תהליכי אספקת המוצרים שהזמנת, בתנאי שהם מצויים במלאי.

4. הזמנה משובשת

א. כדי שנוכל לספק לך את המוצרים שהזמנת, צריכה הזמנתך להתקבל ולהיקלט אצלנו באופן תקין ומסודר, כשהיא מכילה את כל הפרטים הנדרשים למשלוח המוצרים ולחיובך.
סיבות שונות עלולות לגרום לתקלות ולשיבושים בקליטת הזמנתך ועיבודה על ידי “החנות”.
אם תקבל הודעה בדבר תוכן שגוי בפרטי הזמנתך או הודעה בדבר תקלה שארעה במערכת בעת קליטת הזמנתך, אנו ממליצים שתפנה אל שירות הלקוחות שלנו באמצעות הדואר האלקטרוני: idelsong@gmail.com
ב. אם יחול שיבוש ו/או טעות בתיאור המוצר ו/או השירות, בתמונתם, תיאורם, מחירם או בכל פרט אחר, תהיה “החנות המקוונת של COLLEGIEN” רשאית לבטל את רכישתך ואתה לא תחויב בכל תשלום בגין ההזמנה שבוטלה.
ג. אם בעת ביצוע ההזמנה תמסור פרטי זיהוי שגויים, לא נוכל להבטיח שהמוצרים יגיעו אליך. במקרה שהמוצרים יחזרו אלינו בגלל פרטים מוטעים שמסרת, תחויב בתשלום בגין דמי טיפול ומשלוח. אנא הקפד למלא פרטים מדויקים ועדכניים.

הגשת פרטים אישיים כוזבים אסורה לחלוטין ומהווה עבירה פלילית על פי הוראות חוק העונשין, התשל”ז – 1977 ו/או בכל דין אחר.

5. אמצעי התשלום

א. באפשרותך לשלם בכרטיס אשראי – ויזה, ישראכרט או מאסטרכארד.
התשלום עובר דרך המערכת של “יעד שריד” ומפיקה חשבונית באופן אוטומטי

ב. באפשרותך לשלם גם באמצעות חשבון PAYPAL

ב. עיבוד ההזמנה והמשך הטיפול בה, כפוף לאישור חברת כרטיסי האשראי בגין הרכישה שביצעת באמצעות כרטיסך, ורק לאחר קבלת האישור נעבד את הזמנתך ונשלח אליך את המוצרים.

6. פרטיות
א. הפרטים האישיים שנמסרו בעת ההזמנה, כמו גם פרטי רכישות עתידיות או כל מידע אחר, יישמרו במאגר המידע של “collegien”. “collegien” לא תעביר את פרטיך האישיים לאף גורם.
למרות שעל פי חוק אינך חייב למסור לנו את פרטיך האישיים, לא נוכל לטפל בהזמנתך אם לא נקבל אותם.
ב. “collegien” תהיה רשאית לשלוח אליך דואר אלקטרוני, לפנות אליך בכתב או בע”פ בכל מידע בדבר מבצעים, חידושים באתר וכיו”ב. אם אינך מעוניין שנפנה אליך כאמור לעיל, יהיה עליך לציין זאת בהערות בעת ההזמנה.
ג. “collegien” תהא רשאית לעשות שימוש בפרטים שתמסור לצורך ניתוח מידע סטטיסטי ומסירתו לגורמים אחרים. במקרה זה, הנתונים לא יתייחסו אליך אישית ולא יזהו אותך.
ד. “collegien” מקדישה משאבים ונוקטת אמצעי אבטחה למניעת חדירה לחנות המקוונת “collegien” ולסיכול פגיעה אפשרית בפרטיות המשתמשים.
עם זאת, לא ניתן להבטיח את שמירת פרטיותך מפני שימוש בזדון וחדירות מצד גורמים שאינם מורשים, או לשלול שיבושים באופן מוחלט.
על כן, הינך מצהיר בזאת כי לא תהיה לך כל טענה ו/או דרישה ו/או תביעה נגד “collegien” ו/או שלוחה ו/או מי מטעמה עקב פגיעות, תקלות ו/או שיבושים כאמור.

7. עוגיות Cookies

” עוגיות” הינן קבצי טקסט קטנים אשר מאוחסנים על ידי השרת של “החנות המקוונת של collegien”, באמצעות הדפדפן שלך, על הכונן הקשיח של המחשב בו אתה משתמש. העוגיות אינן מכילות מידע שמזהה אותך באופן אישי ואתה יכול לכוון את תוכנת הדפדפן שלך כך שתסרב לקבל אותן. השימוש בעוגיות יאפשר לנו לספק לך שירות מהיר ויעיל ויחסוך ממך את הצורך להזין את פרטיך האישיים פעם נוספת. השימוש ב”עוגיות” או בכל טכנולוגיה אחרת לשימור מידע הינו אופציונאלי ואינו מחייב את “collegien”.

8. מועד אספקה

א. חישוב מועדי האספקה יהיה על פי ימי עסקים, דהיינו ימים א’-ה’, למעט ימי שישי, ערבי חגים ומועדים, שבת וימי חגים ומועדים. משלוחים יצאו מאיתנו תוך מקסימום 14 ימי עבודה יחד עם זאת, “collegien” עושה כמיטב יכולתה להוציא משלוחים בכל יום-יומיים ובמקרים רבים זמן ההמתנה למשלוח עומד על ימים בודדים.
ב. לתשומת לבך: המוצרים יסופקו לביתך/לנקודת חלוקה שבחרת בעת תהליך הרכישה ב”חנות המקוונת של collegien” באמצעות באמצעות נקודות חלוקה (תחנות דלק, חנויות וכד’) או בשליח עד הבית בהתאם לבחירתך במעמד ההזמנה. אספקת המוצרים ושליחתם תתבצע על פי הוראות תקנון זה. אם הזמנת לכתובת עסקית (חברה) אנא ציין את שם החברה ליד שם המזמין.
ג. “collegien” ו/או מי מטעמה לא ישאו בכל אחריות לעיכובים באספקת המוצרים כתוצאה מאירועים שאינם בשליטתם, כדוגמת שביתות או השבתות, תקלות במערכת המחשוב או במערכות הטלפונים ו/או מערכות תקשורת, תקלות בחברת המשלוחים, פעולות איבה ו/או כוח עליון (מלחמה, רעידת אדמה, מזג אוויר וכיו”ב), אירועים שייפגעו בהשלמת תהליך הרכישה ו/או בקיום מועדי האספקה. במקרים אלה רשאית “collegien” להודיע על ביטול הרכישה, כולה או חלקה, ולבטל את חיובו של מבצע הפעולה.
ד. המוצרים יסופקו כאמור באמצעות שליחים לנקודות חלוקה או בשליחות עד הבית בהתאם לבחירתכם בעת ההזמנה.
ה. אספקת המוצרים באמצעות חברת השליחויות תתבצע בהתאם לתנאי האספקה שלהם. במידה ואין ביכולתם לבצע את המשלוח או לספק אותו ליעד המבוקש מכל סיבה שהיא, לרבות בשל תנאי מזג אוויר ו/או מצב בטחוני העלול לסכן את חיי המשלחים, יובהר העניין ללקוח וימצא פתרון חליפי המקובל על שני הצדדים. יובהר בזאת, כי בכל הנוגע לביטול משלוח בשל התנאים שצוינו לעיל, תהיה “collegien” הפוסק הבלעדי.

9. מחירים ותשלומים

א. חיובך יתבצע באמצעות כרטיס אשראי או חשבון PAYPAL, במחיר שמופיע בסמוך למוצרים שהזמנת, בתוספת הוצאות המשלוח ודמי הטיפול, כמפורט בסמוך לכל מוצר ו/או בדף המוצר.
ב. “collegien” רשאית לשנות את מחירי המוצרים ואת דמי הטיפול והמשלוח מעת לעת. המחיר התקף ביחס להזמנה שביצעת הוא המחיר שיתפרסם ב”חנות המקוונת של collegien” בעת שתשלים את תהליך ההזמנה.
ג. כל המחירים שמופיעים ב”חנות המקוונת של collegien” כוללים מע”מ אלא אם כן צוין אחרת במפורש.

11. החלפת מוצרים או ביטול רכישה והחזרת מוצרים 

א. אנחנו ב”collegien” עושים הכול כדי שתהיה מרוצה ממוצרינו, אתה רשאי להחזיר את המוצרים שרכשת ב”collegien” תוך חודש מיום קבלתן ובלבד שהנעליים חדשות ושלא נגרם להן כל נזק או בלאי. 
ב. כדי להחזיר את המוצרים עליך ליצור קשר באמצעות דואר אלקטרוני, טלפון או דואר. לאחר בירור פנייתך תצטרך להחזיר, על חשבונך, את המוצר לשיר אידלסון,  ת.ד 6107 אבן יהודה4050000 או להגיע פיזית לאבן יהודה בתיאום הגעה מראש בטל’ 050-5710080.
לאחר החזרת המוצרים תזוכה במחיר ששילמת עבורם (בניכוי 25 ש”ח עבור עלות המשלוח). אם המוצר נבדק על ידי גורם מטעם “collegien” ונמצא שהוא לא הוחזר כחדש, באריזתו החדשה והמקורית, לרבות כל מרכיבי המוצר והאריזה – הזיכוי יהיה יחסי לערך המוצר שהוחזר, בניכוי הוצאות או התחייבות בשל משלוח, אריזה, או כל הוצאה או התחייבות אחרת ש”collegien” הוציא או שהוא התחייב להוציא והן בשל התקשרות בעסקה או בשל ביטולה.
ג. במקרה בו המוצרים אותם קיבלת היו פגומים בעת קבלתם, אנו נחליף לך למוצר חדש ותקין על חשבונינו או שנזכה אותך בסכום המלא, אחד מהשניים לפי רצונך.
ד. במקרה של מוצר פגום שלא נעשה בו שימוש והוא באריזתו המקורית, אתה רשאי לשלוח ל”collegien” את המוצר בצירוף חשבונית המס שקיבלת ומכתב המתאר את הבעיה במוצר. לאחר שנקבל את פנייתך, נשלח אליך שנית את המוצר על פי הזמנתך המקורית ובלבד שהוא נמצא במלאי.

הזכות להחליף את המוצר תינתן לך ללא מגבלת זמן ובלבד שלא נעשה שימוש במוצר ולא נגרם לו או לאריזתו נזק או בלאי וכן שלא מדובר בדגם מיושן שאינו קיים יותר במלאי. לצורך כך, תצטרך לשלוח אלינו את המוצר על חשבונך, בהתאם לסעיף 11 ב, ובנוסף לצרף את פרטי  ההתקשרות, הכתובת, הדגם ו/או המידה החלופיים המבוקשים על ידך, וכן 25 ש”ח לכיסוי המשלוח החוזר לנקודת איסוף.

במידה ורכשת את ה”נעליים בהפתעה” – קרי, דגם שנבחר על ידי ולא על ידך בהנחה של 25%, תוכל/י להחליף לכל דגם שתרצי/ה בתוספת הפער במחירים. קרי, ההנחה כבר לא תהיה תקפה ויהיה צורך להשלים תשלום למחיר המלא.
נוסף על כך, יש צורך לעמוד בכל התנאים הנוספים בסעיף זה, סעיף 11.

הזכות להחזיר או להחליף מוצר ו/או שירות כפופה לסייגים נוספים כאמור בסעיף 14ג לחוק הגנת הצרכן, תשמ”א 1981

12. אחריות

א. “collegien” ו/או מי מטעמה אינם מייצרים את המוצרים, אלא מייצגת יצרנים או משווקת מטעמם ועל כן אינה נושאים באחריות לטיב המוצרים, לתכונותיהם, ו/או לכל מצג שנעשה ב”חנות המקוונת collegien” בכל הנוגע לפרטים האמורים. מרבית המוצרים בחנות מיובאים מחו”ל ו”collegien” מוודאת כי הליך הייבוא מבוצע לפי החוק . לעיתים יתכנו הפרשי גוונים בין תצלומי המוצרים המתפרסמים ב”collegien” לבין הגוונים המדויקים של המוצרים כפי שיסופקו בפועל. המוצרים ב”collegien” מוצגים בתום לב, ומתוך כוונה לספק מידע רב ומקיף ואין בהכרח בהצגתם משום המלצה ו/או הבעת דעה מצד “collegien” לגבי אופיים של המוצרים, תכונותיהם, טיבם, שמות היצרנים וכיו”ב. רכישת המוצרים היא בחירה והחלטה אישית של הגולש. אם רכשת מוצרים פגומים, זכותך להחליפם או להחזירם ולקבל את כספך בחזרה, כפי שפורט לעיל.
ב. אם אינך שבע רצון מחלק כלשהו של “החנות המקוונת של collegien” או מאחד מתנאי תקנון זה, אנא כתוב אלינו ונבחן את פנייתך בתשומת לב.
ג. “collegien” ו/או מי מטעמה לא ישאו בכל אחריות לכל שימוש בלתי מורשה, שימוש לרעה, שימוש שלא כדין ו/או שימוש במרמה שייעשה על ידי צד שלישי בכרטיס האשראי בו עשית שימוש לשם ביצוע פעולה “בחנות המקוונת של collegien”.
ד. השירות ב”חנות collegien” ניתן לשימוש כמו שהוא (“AS IS”) . לא תהיה לך כל טענה, תביעה ו/או דרישה כלפי “collegien” ו/או מי מטעמו בגין תכונות השירות, יכולותיו, מגבלותיו או התאמתו לצרכיך ולדרישותיך.
ה. “collegien” מתחייבת לעשות מאמצים למען שביעות רצונו של הלקוח ולאבטח את “חנות collegien” ורמת השירות בו אך אינה מתחייבת שהשירות ב”חנות collegien” לא יופרע, יינתן כסדרו בלא הפסקות, יתקיים בבטחה וללא טעויות, ו/או יהיה חסין מפני גישה בלתי-מורשית למחשבי ” collegien”, נזקים, קלקולים, תקלות – לרבות תקלות בחומרה, בתוכנה או בקווי התקשורת לאתר – אצל “collegien”, מי מספקיו ו/או מי מטעמו.
ו. אין אחריות על פגמים שקרו על ידי הלקוח לאחר שימוש.

13. דין ושיפוט

הדין החל על הזמנתך ועל תקנון זה, הוא הדין הישראלי בלבד. סמכות השיפוט הייחודית לכל עניין ומחלוקת, נתונה לבתי המשפט המוסמכים במחוז תל-אביב בלבד.

14. שאלות ובירורים

לבירורים ולשאלות במהלך הקנייה או/ו לגבי המוצר השירותים, ו/או לגבי הזמנה שבוצעה ב”חנות collegien” ניתן לפנות אלינו בכל עת באמצעות הדואר האלקטרוני idelsong@gmail.com או בטלפון 050-5710080. אם איננו זמינים בטלפון, אנא שלחו וואטסאפ או מייל בכדי שלא נפספס